Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ketjow123
Member
Od: 09.2014
Offline
#
72138
07.01.2016, 23:12
Gin
napisał(a):
Następny jebaniec bez honoru
Miło że się nam przedstawiłeś.
Co do Konrada, wielka szkoda.
Niestety w klubie nie ma pomysłu na rozwój naszych zdolnych juniorów.
Ketjow123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ketjow123
Znajdź inne posty napisane przez Ketjow123