Wyświetl pojedynczy post
Ketjow123
Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72138
Stary 07.01.2016, 23:12
Gin napisał(a):Wyświetl post
Następny jebaniec bez honoru
Miło że się nam przedstawiłeś.

Co do Konrada, wielka szkoda.
Niestety w klubie nie ma pomysłu na rozwój naszych zdolnych juniorów.
Odpowiedz cytując