Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72134
Stary 07.01.2016, 22:58
Młodemu zarzucili pewnie kontraktem 8k, zaświeciły mu się oczy i resztę wartości poszły na bok. U naz zgarniał na kontrakcie juniorskim nie więcej niż 1,6-2k.

Mamy taki burdel w klubie, że nawet nie potrafimy dopilnować najzdolniejszego 17-latka. Przykre.

Mam nadzieję, że w końcu się ogarną, bo parę talentów w młodszych rocznikach nam zostało i szlag człowieka może trafić po kolejnym takim przypadku.
Odpowiedz cytując