|
Młodemu zarzucili pewnie kontraktem 8k, zaświeciły mu się oczy i resztę wartości poszły na bok. U naz zgarniał na kontrakcie juniorskim nie więcej niż 1,6-2k.
Mamy taki burdel w klubie, że nawet nie potrafimy dopilnować najzdolniejszego 17-latka. Przykre.
Mam nadzieję, że w końcu się ogarną, bo parę talentów w młodszych rocznikach nam zostało i szlag człowieka może trafić po kolejnym takim przypadku.
|