|
Trudno, trzeba się do takich sytuacji przyzwyczaić, mając nadzieję że uda się odbudować i będzie lepiej.
Wiadomo, szkoda ale takie czasy.
Nie mam żadnej wiedzy w tym zakresie ale sądzę, że Wisła proponowała mu umowę ale on po prostu wybrał Legię.
Czy coś z niego będzie to się okaże, w ostatnim wywiadzie trener Musiał wypowiadał się o nim niezbyt pozytywnie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|