Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72133
Stary 07.01.2016, 22:55
Trudno, trzeba się do takich sytuacji przyzwyczaić, mając nadzieję że uda się odbudować i będzie lepiej.
Wiadomo, szkoda ale takie czasy.
Nie mam żadnej wiedzy w tym zakresie ale sądzę, że Wisła proponowała mu umowę ale on po prostu wybrał Legię.
Czy coś z niego będzie to się okaże, w ostatnim wywiadzie trener Musiał wypowiadał się o nim niezbyt pozytywnie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując