Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72129
Stary 07.01.2016, 22:21
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Małecki i Ondrasek + Pietrzak i Drzazga. Nonono, nowe rozdanie pełną gębą Patryk Małecki! 4 asysty i 1 bramka w ciągu ostatnich 2 lat. Dobrze, że nie umarł za tą Pogoń jednak bo nie mielibyśmy nowego skrzydłowego

@edit Mam nadzieję, że klub pomyślał o ubezpieczeniu ławek rezerwowych od nieszczęśliwych wypadków
Jeżeli Małecki faktycznie będzie ponownie w Wiśle można od razu obstawiać kiedy obrazi się na trenera. Wytrzyma do kwietnia czy jednak dopiero w nowym sezonie?

Patryk_185 napisał(a):Wyświetl post
Mały bez formy tu się zgodzę ale sporo zostawił w tej Wiśle, przechodzi taki sam kryzys ja i ona a zaczęło się w tym samym momencie. Komu łezka w oku się nie zakręciła przypominając sobie bramkę z APOEL-em ? Było tak blisko... Wtedy to na rękach go każdy nosił. Może Małecki jest jaki jest ale jego miejsce jest w Wiśle. Wolę takich zawodników dla których ten klub coś znaczy a nie gwiazdeczki typu Sadlok którzy czekają na pierwszy dogodny moment aby stąd s.......ić. Tyle w temacie.
Również w tym samych okresie odmówił wyjazdu do Lubina, kiedy trenerem był Kazimierz Moskal. Gość miał wiele szans, z których nie skorzystał. Zapowiadał się na niezłego piłkarza, ale zmarnował talent. Już wole, aby szanse dostał ktoś z rezerw.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując