Jeżeli Małecki faktycznie będzie ponownie w Wiśle można od razu obstawiać kiedy obrazi się na trenera. Wytrzyma do kwietnia czy jednak dopiero w nowym sezonie?
Patryk_185 napisał(a):

|
Mały bez formy tu się zgodzę ale sporo zostawił w tej Wiśle, przechodzi taki sam kryzys ja i ona a zaczęło się w tym samym momencie. Komu łezka w oku się nie zakręciła przypominając sobie bramkę z APOEL-em ? Było tak blisko... Wtedy to na rękach go każdy nosił. Może Małecki jest jaki jest ale jego miejsce jest w Wiśle. Wolę takich zawodników dla których ten klub coś znaczy a nie gwiazdeczki typu Sadlok którzy czekają na pierwszy dogodny moment aby stąd s.......ić. Tyle w temacie.
|
Również w tym samych okresie odmówił wyjazdu do Lubina, kiedy trenerem był Kazimierz Moskal. Gość miał wiele szans, z których nie skorzystał. Zapowiadał się na niezłego piłkarza, ale zmarnował talent. Już wole, aby szanse dostał ktoś z rezerw.