Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10958
Stary 07.01.2016, 22:20
Nie ma co sie dziwic... Sami sobie kopiemy dolki... My sie mozemy wqrwiac ale prawda jest taka ze sa lub byli w naszym klubie ludzie ktorzy doprowadzili do takiej sytuacji... Jak weszlo wyliczylo juz w sumie 9 baniek przegralismy...
Odpowiedz cytując