Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11112
Stary 07.01.2016, 22:18
Przede wszystkim, to debilem jest ten, kto próbował te kontrakty rozwiązywać. Kupiłeś chujowy samochód, chcesz się go pozbyć i mieć kasę? To bujasz się nim, dopóki jakiś frajer go nie kupi. A nie wjeżdzasz za bramę komisu, rzucasz kluczyki i spierdalasz bo Cię cieć zauważy.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując