Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72126
Stary 07.01.2016, 22:12
Wszyscy tu jadą po Patryku, macie podstawy, mniejsze lub większe, ale czy nikt nie zauważył, że sprowadzamy drugiego normalnego, konkretnego napastnika do kadry, a nie zapraszamy na testy wynalazki typu Beto, Christov, czy Sikorski. Od 5 lat w tym klubie nie było 2 normalnych napastników, a za kilka dni może się to zmienić.
Więcej wiary w ten klub

Ja również podzielam opinie osób, które uważają że lepszy Patryk, niż np. MJ7 bujający w legijnych obłokach.
Odpowiedz cytując