Wszyscy tu jadą po Patryku, macie podstawy, mniejsze lub większe, ale czy nikt nie zauważył, że sprowadzamy drugiego normalnego, konkretnego napastnika do kadry, a nie zapraszamy na testy wynalazki typu Beto, Christov, czy Sikorski. Od 5 lat w tym klubie nie było 2 normalnych napastników, a za kilka dni może się to zmienić.
Więcej wiary w ten klub
Ja również podzielam opinie osób, które uważają że lepszy Patryk, niż np. MJ7 bujający w legijnych obłokach.