|
Szczerze mówiąc to już nie wiadomo co myśleć i w co wierzyć. Niby zewsząd docierają informacje o spłacie długów, nowym początku, o tym, że wiosna będzie nasza, że doczekamy sie wzmocnień itd. I przyjście Ondraska poczytuję za dobrą kartę. Ale Mały? Skoro jest tak dobrze, mamy jakieś pieniądze na zawodników, to czemu ściągaliby z powrotem zawodnika, który najlepsze lata ma dawno za sobą, nie reprezentuje sobą nic godnego uwagi, a ponadto ma trudny charakter. Dziwny ruch Wisły, zupełnie nie wyjaśniajacy w którą stronę klub chce podążac.
Wygląda na to jednak, że zapowiedzi które słyszymy zresztą co jakiś czas, okażą się ponownie tylko życzeniowymi wymysłami.
|