|
I ów Guedes robi tam karierę na bogato... nie kompromitujmy się, poza Stolarskim młodzi, których wypuszczamy raczej dupy nie urywają. A ci co zostają coś tam grają (w ostatnich latach Bury, Chrapo, Uryga - o dziwo, dwóch z nich ograło się na wypożyczeniach), teraz Bartosz czy Handzlik mają szansę.
|