|
Mały bez formy tu się zgodzę ale sporo zostawił w tej Wiśle, przechodzi taki sam kryzys ja i ona a zaczęło się w tym samym momencie. Komu łezka w oku się nie zakręciła przypominając sobie bramkę z APOEL-em ? Było tak blisko... Wtedy to na rękach go każdy nosił. Może Małecki jest jaki jest ale jego miejsce jest w Wiśle. Wolę takich zawodników dla których ten klub coś znaczy a nie gwiazdeczki typu Sadlok którzy czekają na pierwszy dogodny moment aby stąd s.......ić. Tyle w temacie.
|