Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Ketjow123
Member
Od: 09.2014
Offline
#
72114
07.01.2016, 20:49
silver03
napisał(a):
Patryk Małecki!!!
....
Według mnie to zła decyzja.
Za swoje wybryki i fochy nie powinien dostać kolejnej szansy.
Ketjow123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ketjow123
Znajdź inne posty napisane przez Ketjow123