|
Senior Member
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow
Offline
|
|
krzaq12 napisał(a): 
Z tego co się orientuję to Marko nie wniósł jak do te pory w ogóle sprawy do sądu
Jeśli się mylę to poprawcie .....
|
bankowo o tym gadał
a tak btw:
https://www.facebook.com/SKWK1906

|
|