Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11099
Stary 07.01.2016, 19:21
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli ta sytuacja z Jovaniciem się potwierdzi, to mam nadzieję, że Wisła wreszcie zareaguje i wytoczy proces Basałajowi za rażące działanie na szkodę klubu, bo przez niego w głównej mierze są te problemy, które są.

Jako jedyny prezes w ostatnich latach dostał dość dużą autonomię, dostał poważne jak na nasze warunki pieniądze, wydawał je bez opamiętania na przeciętnych zagranicznych piłkarzy (Genkow, Jovanović, Jovanić, Jaliens, Bunoza, Iliev, Lamey, itp.) przy wsparciu Holendrów w niektórych przypadkach.

Minęło kilka lat, a dalej trzeba miliony płacić, a winowajcy tego pewnie śmieją się do dnia dzisiejszego.
W książce Mateusza Migi było napisane, że Basałajowi w momencie odejścia wcale do śmiechu nie było.
Odpowiedz cytując