Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Cazador
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
18185
07.01.2016, 19:15
No to jesteśmy w czarnej "D" trzeba będzie zapłacić a nie wydawać na nowych
. Czyli nic nowego, kolejny trup wypadł z szafy
Cazador
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cazador
Znajdź inne posty napisane przez Cazador