Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18176
Stary 07.01.2016, 16:23
Maslowski pikarsko na pewno by sie bardzo w przecietnej Wisle przydal , tyle tylko ze to zawodnik szklany i kontuzjogenny .... poza tym pewnie w 7egii ma niezly kotrakt i juz widze jak zamienia go na gre w Wisle za frytki , a z tym wydziaranym Czechem to pewnie bedzie tak ze im wiecej newsow o jego przyjsciu to tak naprawde coraz mniejsza mozliwosc jego przyjscia ....transfery lubia cisze , a tego Czecha to tak naprawde ponad pol naszej ligi moze zatrudnic i przelicytowac Wisle
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 07.01.2016 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując