|
Skoro SKWK na tt informowało że zaległości zostały spłacone to raczej jest to prawda. Oni raczej są dobrze poinformowani.
Natomiast co do konferencji to przypuszczam, że nic wielkiego się jutro nie wydarzy. Ma zostać przedstawiony nowy prezes i trener i ta konferencja będzie dla nich. Szczególnie że jeśli rzeczywiście ma być jakiś sponsor na koszulki to raczej zostanie zaprezentowany osobno, a nie "przy okazji" tej konferencji. Dlatego nie pompujcie tak balonika przed jutrzejszym dniem.
|