Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10953
Stary 07.01.2016, 14:46
Nunez niezłym grajkiem? Mnie zęby bolały od patrzenia na jego grę. Pożegnałam go zupełnie bez żalu.

A tu gol Kuby po 2-miesięcznej przerwie od gry:

https://www.youtube.com/watch?v=-243YaZCyuI
Odpowiedz cytując