Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
Od: 04.2012
Offline
#
10952
07.01.2016, 14:36
hawaiisurfer
napisał(a):
A prawda była taka, że za drogi - o ile pamięć mnie nie myli ~1 mln euro wykupu.
Nawet jeśli nie spojrzymy na koszta, to i tak słaby grajek. Zawalił nam dwa lata pucharów...
Festence
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Festence
Znajdź inne posty napisane przez Festence