Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10952
Stary 07.01.2016, 14:36
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
A prawda była taka, że za drogi - o ile pamięć mnie nie myli ~1 mln euro wykupu.
Nawet jeśli nie spojrzymy na koszta, to i tak słaby grajek. Zawalił nam dwa lata pucharów...
Odpowiedz cytując