krzaq12 napisał(a):

|
Kilka godzin SKWK napisało post ,,Zaległości wobec piłkarzy i pracowników klubu są uregulowane, styczniowe pensje także wypłacone. BC działa, będzie nowy sponsor."
|
Jeśli, jak niektórzy piszą, Cupiał wydał 6 mln na zaległe i bieżące pensje to, albo jeszcze bardziej zadłużył klub, albo nagle ktoś do klubu wpłacił te pieniądze. Nowy sponsor? Tak na piękne oczy? I pieniądze zamiast zostać zainwestowane zostały od razu skonsumowane? Źle to wróży.
Bardziej skłonny jestem sądzić, że to pierwsze.
Tylko nie rozumiem wtedy sensu takiego działania.
No chyba, że sponsor zdecydował się na płacenie Wiśle około 6 mln co miesiąc...
Może źle myślę?
No, bo niby jest dobrze: pojawiła się kasa, piłkarze są zadowoleni, mówi się o transferach, a ja tu szukam dziury w całym.
Przekonajcie mnie, że niepotrzebnie kraczę.