Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11086
Stary 07.01.2016, 10:32
cancer napisał(a):Wyświetl post
http://strefawisly.pl/index.php/10-n...lkarzy-w-wisle

w ogóle to teraz w klubie dzieją się (oczywiście jeżeli to prawda) takie dobrze rzeczy, że aż głupio zważywszy na to co było ostatnio
Ogólnie to dzięki Bogu, że jutro jest konferencja i ten nadmuchany do granic możliwości balonik pęknie, bo już niedobrze się robi od tych kolejnych newsów. Każdy opowiada własną bajkę, dzieci zakładają konta na portalach społecznościowych dla Paixao i Drzazgi, udając przy tym genialnych informatorów. Interia korzystając z okazji nabija sobie wejścia na stronę, pisząc kilka artykułów, które przeciętny gimnazjalista złoży czytając wiślackie fora. Jeden wielki chaos. Obawiam się tylko, że jutrzejsza konferencja może być przypominać tę Gaszyńskiego sprzed roku i czekają nas kolejne serie telenowel z napastnikami, odejściem Cierzniaka, powrotem Małeckiego lub Smudy oraz mitycznymi sponsorami bijącymi drzwiami i oknami.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując