cancer napisał(a):

Ogólnie to dzięki Bogu, że jutro jest konferencja i ten nadmuchany do granic możliwości balonik pęknie, bo już niedobrze się robi od tych kolejnych newsów. Każdy opowiada własną bajkę, dzieci zakładają konta na portalach społecznościowych dla Paixao i Drzazgi, udając przy tym genialnych informatorów. Interia korzystając z okazji nabija sobie wejścia na stronę, pisząc kilka artykułów, które przeciętny gimnazjalista złoży czytając wiślackie fora. Jeden wielki chaos. Obawiam się tylko, że jutrzejsza konferencja może być przypominać tę Gaszyńskiego sprzed roku i czekają nas kolejne serie telenowel z napastnikami, odejściem Cierzniaka, powrotem Małeckiego lub Smudy oraz mitycznymi sponsorami bijącymi drzwiami i oknami.