Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
11084
07.01.2016, 09:59
http://strefawisly.pl/index.php/10-n...lkarzy-w-wisle
w ogóle to teraz w klubie dzieją się (oczywiście jeżeli to prawda) takie dobrze rzeczy, że aż głupio zważywszy na to co było ostatnio
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer