Cytat:
|
Ale to jest pewne, że w piątek będzie ogłoszony sponsor? Bo z tego co ja wyczytałem na TT SKWK to tylko, tyle, że on będzie. Nie napisali kiedy.
|
SKWK napisało post ,,W piątek odbędzie się konferencja nowego Zarządu Wisły Kraków oraz szkoleniowca Białej Gwiazdy."
Jeden z użytkowników zadał pytanie ,,a sponsor"
Uzyskał odpowiedź ,,będzie"
Kilka godzin SKWK napisało post ,,Zaległości wobec piłkarzy i pracowników klubu są uregulowane, styczniowe pensje także wypłacone. BC działa, będzie nowy sponsor."
Sytuacja dwuznaczna, a wiadomo że kibic mający nadzieję, że w końcu się odbijemy i wrócimy tam gdzie byliśmy jeszcze 5,6 lat temu to kibic łatwowierny.
Jeszcze dzień i trochę i się dowiemy, choć sam jestem bardzo ciekaw co przyniesie kolejna konferencja, z którą wiążemy nadzieje (jedni większe inni mniejsze) ......