Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11077
Stary 06.01.2016, 21:54
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Kto będzie tym sponsorem ktoś coś wie? Coca Cola czy inny? Nie moge sie doczekac piątku
Ale to jest pewne, że w piątek będzie ogłoszony sponsor? Bo z tego co ja wyczytałem na TT SKWK to tylko, tyle, że on będzie. Nie napisali kiedy.
Odpowiedz cytując