Davss875 napisał(a):

|
Kto będzie tym sponsorem ktoś coś wie? Coca Cola czy inny? Nie moge sie doczekac piątku
|
Ale to jest pewne, że w piątek będzie ogłoszony sponsor? Bo z tego co ja wyczytałem na TT SKWK to tylko, tyle, że on będzie. Nie napisali kiedy.