Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34569
Stary 06.01.2016, 18:04
Nie podziekuje, bedzie brnal. Umiejetnie wyczul, ze titanic walnie w gore lodowa i bedzie tonac. Obecnie tance, hulanki, swawole.

Zdanie swoje ma, ale glosowac bedzie jak partyjny guru. Z reszta jak w kazdej partii.

Poza tym parafrazujac klasyka: "gowin wyjdzie z platformy, ale platforma z gowina nigdy".
Anty PO-PiS!!!