|
Nie podziekuje, bedzie brnal. Umiejetnie wyczul, ze titanic walnie w gore lodowa i bedzie tonac. Obecnie tance, hulanki, swawole.
Zdanie swoje ma, ale glosowac bedzie jak partyjny guru. Z reszta jak w kazdej partii.
Poza tym parafrazujac klasyka: "gowin wyjdzie z platformy, ale platforma z gowina nigdy".
|