|
Z jednej strony, football managera, masz racje.
Teraz weźmy rzeczywistosc. Lechia miała 34 mln. Wisła 35. Porównajmy ich ruchy i działania.
Piast ma płynność finansową a my jej nie mamy (vide Komisje licencyjne) i mozemy miec budzet nawet 200 ale jakie to ma znaczenia jak koszta mamy 250 przykładowo.
Ja posiadam wiedze ile dostawała tutaj piłkarz Wisły na ręke i ile dostaje w innym klubie. Wiem też (nie wiem ile w tym prawdy ale osoba dosc wiarygodna) ile My oferowalismy pol roku temu grajkom a ile oferowalismy w latach poprzednich.
Ale w tym sezonie nie pokusiłbym się o stwierdzenie ze płacimy lepiej niz Gliwice. Sory.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|