mari339 napisał(a):

|
To info o Mrazie było już sprostowane. Wisła nie chciała Mraza, tylko Piast chciał Popovicia i przegrał z Wisłą.
|
kto to prostował?
i kolego krzkaku który osobiscie sądzi że Piast daje mniej niż my.
Na jakiej podstawie takie tezy? Skąd takie przypszczenia domniemania, bo chyba jakaś podstawa tego jest a nie tylko koniec jelita ...
Ondrasek był w sylwestra w W-wa dlatego jest temat Legii. Nie zapominajcie jednak ze wczoraj u Nas na testach był Paiszao a do Pogoni poszedł Obraniak.