Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18142
Stary 06.01.2016, 13:25
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Przecieki, informatorzy...Mam nadzieję, że "dzięki ich staraniom", aby dogodzić głodnym informacji, nie stracimy kolejnego piłkarza na rzecz konkurencji. Do wczoraj, kiedy nazwisko Ondrasek było skrywane w tajemnicy, wszystko szło dobrze. Niestety ujawnienie go szerszej publice może spowodować, że starania wielu ludzi w naszym klubie pójdą na marne. I znów rozpoczniemy akcję pod tytułem "Wisła szuka napastnika".
Bez przesady, jeśli nasi rzeczywiście interesowali się lub negocjowali przejście Ondraska a on faktycznie wyląduje w Legii, to będzie oznaczało, że nie potrafimy nic porządnie załatwić. Nie chce mi się wierzyć, że to wygląda tak, że my obserwujemy gościa przykładowo miesiącami a przeciek 2 dni przed testami powoduje niepowodzenia całego działania. Pomijam kwestie różnicy miejsc w tabeli, bo patrząc na aspekty czysto sportowe, na rynku transferowym nie mamy szans już nawet z Piastem.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując