ZNAMEK napisał(a):

W wątku "Rynek transferowy wg mediów" ktoś dodał taki artykuł.
Tym, co ma wskazywać na dołączenie Ondraska do Legii, są w artykule zdjęcia dodane przez piłkarza na instagrama oraz fakt, że w Legii gra Prijovic (kopał kiedyś w Tromso).
Agent powiedział natomiast, że prowadzone są rozmowy z różnymi klubami.