http://www.transfermarkt.pl/laszlo-k...spieler/220656
László Kleinheisler w listopadzie efektownie zadebiutował w kadrze Węgier w barazach o euro grał w pierwszym składzie w obu meczach i całkiem ciakawy zawodnik , za darmo od zimy , podobno podbeskidzie sie interesuje nim , fajnie jak by w wisle sie nim zainteresowali.