kowalkar napisał(a):

Co powiecie na to aby sprawdzić Haitańskiego PN Fafa Picault , który gra w jednym klubie z Waldemarem Sobotą kontrakt kończy mu się z końcem sezonu a prezentuje się całkiem przyzwoicie. A jakby tego by było mało w końcu to Haitanczyk i Donald miałby kolegę a patrząc jeszcze z tej perspektywy że jest młody to na pewno będzie go można sprzedać. Polecam przemyśleć tę opcję
|
Myślę, że napastnik, który strzelił 1 (słownie: jednego) gola w 2. lidze niemieckiej, a poza tym strzelał tylko w 2. lidze... amerykańskiej to może być to, czego potrzebujemy. Choć wolałbym już Bartosza Ślusarskiego.