|
" na juz" to nam latem Gaszynski ze swoimi kolesiami sprowadzil magiczna 2 linie : Cywka, Popovic i Crivelaro , co w Mixie z Jankowskim i Boguskim dalo nam obecna patologie .... sezon ogorkowy pro-warszawskich dziennikarzyn trwa wiec skoro zaczelismy od Paixao to skonczymy pewnie na jakims Koseckim , Tuszynskim albo Rakelsie
|