leszekm napisał(a):

W nawiązaniu do powyższego i poniższego ... czy KOD jutro wychodzi na ulicę
Tajne służby wiedziały, co dzieje się w redakcjach "Wprost", "Do Rzeczy" i "W Sieci"
http://telewizjarepublika.pl/tajne-s...uot,28087.html
Czy w "publicznej" TVP INFO będzie dyskusja na ten temat
