|
Panie wiesniak, ja ani przez moment nie bronie mediów. Tu pełna zgoda. Sugeruje tylko niektórym dystans do wszelkich "info telefonicznych". Podałem przykład chybionych, to wszystko.
Ale ok, nie bronie nikomu wierzyć, ba: tez chciałbym by była to prawda.
|