gigant napisał(a):

|
Jakby Kapka miał na Ciebie kwity, a Boguski sex taśmy tez siedziałbyś cicho i się nie wychylal
|
wojtas napisał(a):
połzartem ,pol serio czasem mysle,ze głowna osobą decyzyjną w tym klubie (czyt.kopiącą dołki) jest Zdzisław K..
a z nim nie dojdziemy nigdy do niczego.
|
Moze tak byc jak piszecie, albo ZK posiada na BC jakies kwity, albo BC ma dozgonna wdziecznasc i dlug bo cos kiedys wspomniany towarzysz zalatwil dzieki swoim ubeckim znajomosciom. Co by to nie bylo, dopuki BC na tronie to i ZK bedzie zza niego wygladal