Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18131
Stary 05.01.2016, 20:18
eee tam , ja osobiscie lubie sezon ogorkowy polskich dziennikarzyn , zwlaszcza jak tak wileka liczba ludz, systematycznie co pol roku łyka jak mlode pelikany - kazdego , nawet najglupszego newsa
Odpowiedz cytując