|
Jednego tylko nie rozumiem. Skoro pojawiły się pieniądze na spłatę zadłużenia wobec piłkarzy oraz transfery (podpisy pod kontraktami oraz prowizje menadżerskie), to dlaczego trenerem został Pawłowski? Raczej wygląda on na opcję budżetową, niż na nr 1 na liście marzeń.
|