arti napisał(a):

|
Wierzysz, że ściągamy dwóch napastników do gry + Drzazgę + jest Brożek?
|
podejrzewam, że definitywnie przyjdzie Ondrasek, a Paixao to będzie wypożyczenie i podzielimy się jego pensją ze Spartą czyli nie głupi ruch bo może odpalić, a może też nie odpalić i w dodatku płacić za 31-letniego zawodnika mijałoby się z sensem