Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18126
Stary 05.01.2016, 17:38
arti napisał(a):Wyświetl post
Wierzysz, że ściągamy dwóch napastników do gry + Drzazgę + jest Brożek?
podejrzewam, że definitywnie przyjdzie Ondrasek, a Paixao to będzie wypożyczenie i podzielimy się jego pensją ze Spartą czyli nie głupi ruch bo może odpalić, a może też nie odpalić i w dodatku płacić za 31-letniego zawodnika mijałoby się z sensem
Odpowiedz cytując