cudlaty napisał(a):

i bez cytatów z przeszłości...
PIERWSZE TYDZIEŃ ROKU - tyle tylko przypomnę...
Dajemy radę co?
Trzeba było tyle gadać o Wiśle w IV lidze i perspektywach upadku klubu i wycofującym się Cupiale?
eh...

Doooo boooooju Wiiiiiiiiiseeeełkoooo!
|
czy stało się coś przełomowego?
Może poczekaj choć do piątku...