Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18121
Stary 05.01.2016, 16:36
Ondrasek i Paixao? Fajnie, że się coś dzieje. Oby przyszedł Czech, a nie stary Paixao. W obu nie wierzę plus byłby to bezsensowny ruch, mamy Brożka, do tego troche minut dostanie pewnie Drzazga.
Odpowiedz cytując