Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pasjonat
Member
Od: 08.2010
Offline
#
72096
05.01.2016, 14:46
Jeszcze raz. Zaległości w stosunku zawodników zostały spłacone.. O transferach i czy jest kasa nic nie wiem.
pasjonat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pasjonat
Znajdź inne posty napisane przez pasjonat