Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pasjonat
Member
Od: 08.2010
Offline
#
72090
05.01.2016, 14:22
Nie wiem czy było, ale wszyscy dostali zaległą kasę.
pasjonat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pasjonat
Znajdź inne posty napisane przez pasjonat