Bardzo fajnie napisany artykuł do tego ryku świnek medialnych z TVP.
http://wiadomosci.onet.pl/opinie/ter...aprawde/sf5e3x
fragment:
Cytat:
|
Zamiast bawić się w XXI-wieczny styropian i męczennictwo, może czas wykorzystać wolność w dostępie do mediów i zrobić sobie media? Swoje media? Tak jak kiedyś Mariusz Walter ze wspólnikami, którzy założyli TVN, Zygmunt Solorz, który założył Polsat, jak cała "prawa strona" medialnego tortu, która teraz wraz z nowa władzą triumfuje? Jak aktywni w mediach blogerzy, vlogerzy, jak niezależne portale czy kanały na YT? Tomasz Lis, który jest pierwszym kombatantem nowych zmian sam przecież doskonale wie, jak się robi z sukcesem media poza głównym nurtem, wszak współtworzył natemat.pl...Czy wiecie, że na początek to niewiele kosztuje? Trzeba mieć dostęp do netu, podstawowy program graficzny i do montażu i można robić media. Kamera jest w telefonie, montuje się na laptopie....
|
autorem tekstu jest:
Karolina Korwin Piotrowska