Ciekawie dzieje się na Bliskim Wschodzie. Po spaleniu ambasady Arabii Saudyjskiej w Iranie ci pierwsi zrywają stosunki dyplomatyczne, umowy handlowe z Iranem, do tego zawieszają loty między swoimi państwami i wprowadzają zakaz podróżowania swoich obywateli do Iranu.
Bahraj i Sudan tez zrywają stosunki dyplomatyczne z Iranem. Ładnie się dzieje. Chcą teraz dojebać Iran czyli kolejny powiedzmy bastion Rosji i jej interesów w tym regionie.
Polecam na pejsbooku stronę: Konflikty i katastrofy światowe
Informacje szybciej niż we wszystkich programach informacyjnych i do tego newsy ciekawe a nie .......enie o Chopinie.
I tak przy okazji zwiedzania internetu:
https://www.youtube.com/watch?v=gPwcFJYGWKs
Haha. Jakiś tam filmik z Bahrajnu. Co tam się dzieje u tych brudasów to przechodzi ludzkie pojęcie. Ubrania jak nasze, samochody jak nasze, budynki jak nasze, cywilizacja pełną gębą a we łbie trzeci świat. Powinno się ich wszystkich wyrżnąć w pień i biały człowiek powinien ten świat przejąć. Zrobiłby lepszy użytek z surowców, z terytoriów tych państw niż te debile. Generalnie jestem za tym, że kazdy ma swoją ziemię i biały nie powinien się wtrącać czarnemu co robi i na odwrót ale tam gdzie chore brudasy przejęły władzę - przykładowo RPA, Somalia, Arabia Saudyjska itp to uważam, że powinno się dla dobra świata ich zniszczyć i wprowadzić tam porządek. Wiadomo, że biali też są pojebani ale nawet w przykładowej Rosji żeby kogoś zabić to władza się z tym kryje, a już na pewno nie ucina się tam ludziom łbów na ulicach.
Ostatnie problemy z islamizacją Europy pokazują, że własnie ci najbardziej pojebani ciapaki to są z takich krajów, które wymieniam - z tych chorych.