Rustin napisał(a):

|
Brałem pod uwagę doniesienia mediów o możliwym rozwiązaniu kontraktu naszego wirtuoza co nie jednego Sylwestra spędził w Rio. Jeśli jednak zostanie, to wiadomo, pewne miejsce w jedenastce. Pytanie za kogo? Nie możemy przecież poświęcić naszego Stevena Gerrarda.
|
Daniel Brud był naszym Stevenem Gerrardem, nieśmiało przypominam!