Rustin napisał(a):

Dobra, czyli zagramy tak:
Miśkiewicz - Jović, Messi, Guzmics (Głowacki), Pietrzak - Mączyński, Uryga - Neymar, Jankowski, Suarez - Brożek (Drzazga)
Wygląda to nieźle, chociaż spróbowałbym Messiego na lewą obronę.
|
Neymar będzie kopał u nas w rezerwach, bo ma dopiero 23 lata. Toż to by było zbyt wielkie ryzyko wpuszczać tak niedoświadczonego zawodnika.