Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18094
Stary 04.01.2016, 13:33
Rustin napisał(a):Wyświetl post
Dobra, czyli zagramy tak:

Miśkiewicz - Jović, Messi, Guzmics (Głowacki), Pietrzak - Mączyński, Uryga - Neymar, Jankowski, Suarez - Brożek (Drzazga)

Wygląda to nieźle, chociaż spróbowałbym Messiego na lewą obronę.
Neymar będzie kopał u nas w rezerwach, bo ma dopiero 23 lata. Toż to by było zbyt wielkie ryzyko wpuszczać tak niedoświadczonego zawodnika.
Odpowiedz cytując