Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72048
Stary 04.01.2016, 00:31
arti napisał(a):Wyświetl post
Żuraw, Głowa, Szymek, Olo, Kalu Uche - chwilę (krótszą - Szymek lub dłuższą - Żuraw) trwało zanim się wkomponowali i zaczęli dobrze grać.
Oczywiście nie te czasy i nie ta Wisła o czym wspomniałem.


A ja pamietam czasy gdy jak Kalu Uche wchodzil z ławki na mecz to krzyczano "Po co..on tylko druzynę osłabia"

akliamtyzacja JEST WAZNA ,i tu nie ma watpliowisci

Natomiast Uryga jest słaby i tu tez nie ma watpliwosici.Problem tylko komu by go upchać....watpie zeby ktos z ekstrklasy takiego kołka chciał.Bedziemy sie niestety musieli meczyc zdasjie nadal..
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując