arti napisał(a):

Żuraw, Głowa, Szymek, Olo, Kalu Uche - chwilę (krótszą - Szymek lub dłuższą - Żuraw) trwało zanim się wkomponowali i zaczęli dobrze grać.
Oczywiście nie te czasy i nie ta Wisła o czym wspomniałem.
|
A ja pamietam czasy gdy jak Kalu Uche wchodzil z ławki na mecz to krzyczano "Po co..on tylko druzynę osłabia"
akliamtyzacja JEST WAZNA ,i tu nie ma watpliowisci
Natomiast Uryga jest słaby i tu tez nie ma watpliwosici.Problem tylko komu by go upchać....watpie zeby ktos z ekstrklasy takiego kołka chciał.Bedziemy sie niestety musieli meczyc zdasjie nadal..