|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
|
|
Davss875 napisał(a): 
Tymczasem Pogoń zakontraktowała Obraniaka!!! Skąd oni mają kase ja sie pytam?
Drygas by się przydał na defensywnego albo ktoś lepszy tylko kto i za co?
|
Nie czytaj głupot...
Nie ma takiego tematu..
|
|