|
Najlepszy mecz: Podbeskidzie - Wisła 0:6
Najgorszy mecz: Wisła - Pogoń 0:1
Plus sezonu:
- akcja "Wisła Kraków to nasza historia"
- formacja obronna,
- ładna gra drużyny Moskala.
Minus sezonu:
- pasmo pecha i błędów sędziowskich odbierających nam cenne punkty,
- zwolnienie Moskala,
- 5 porażek na koniec roku.
Nadzieja 2016:
- spokojne utrzymanie się w lidze,
- zmiana właściciela Wisły i powrót do ligowej czołówki,
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|