|
Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z naprawami bezgotówkowymi instalacji gazowych ? Sprawa wygląda tak, że dostałem konkretnego gonga w tył auta od jakieś dziadka.Połamany zderzak, przesunięte(wgniecione do środka) nadkola, przekrzywiona klapa od bagażnika. W środku jeszcze gorzej prawdopodobnie przesunięta podłoga pod bagażnikiem, stłuczona butla gazowa, porozpieprzane plastiki w środku bagażnika. Jakby tego było mało to siłą rozpędu przygrzmociłem w typa przede mną przez co przedni zderzak i grill także są poważnie uszkodzone. Auto jest dosyć leciwe przeznaczone na tyranie w pracy hyundai Getz 2005. Jutro ma auto oglądać gość od TU goether, jednak wstępnie już postanowiłem, że auto będę chciał oddać do ASO Hyundaia. Wszystkie te wyceny gotówkowe są poobniżane. Natomiast nie wiem co dalej z butlą gazowa ? W ASO chyba mi tego nie zrobią ? Domyślam się że będzie tu wchodziło w grę wymiana butli plus nowa homologacja ?
|