Greg91 napisał(a):

Marcin, możesz zostawić auto bez problemu.
Tak z innej beczki jest tu jakiś prawnik znający dobrze prawo pracy, konkretnie praca w dni wolne ustawowo, urlop na żądanie w dzień wolny ustawowo itp?
|
Ok. Jak będzie z opłatami na krytym parkingu w Plazie w czasie ME w piłce ręczej w Arenie ? Może wprowadzą, że jak sie zakupi w Plazie towary na jakąs kwote to parkowanie u nich bedzie za free ? Wiecie coś na ten temat czy po prostu trzeba śledzić ich strone bliżej rozpoczęcia imprezy..?